Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille szedek 3 honapja....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eva0822 kérdése:

Dienille szedek 3 honapja. Lehetek mellette terhes?

Figyelt kérdés
A 3 madik adagot később kesztem el szedni egy nappal..Nem mindig védekezünk mellette gumival..De volt olyan is h hét napos szünetbe voltunk együtt.. policisztás szindromám van 4 db petefészekcisztával.. Nem jött meg ezelött 3 honapja a doki irt ki duphastont rá meg fogtabit terhes ne legyek meg h csökenti a ciszták méretét.. Na de már 3 honapja szedem és barnás a menszeszem egy kevés vérel..Nem minden reggel de ebben a honapban is hányingerem volt lehet h terhes vagyok? mert most megint barna..
2013. jún. 26. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe ne lehetnél?? Az a legveszélyesebb, ha a szünet utáni 0.tablettát nem veszed be!

Áruld már el, hogy lehetsz ennyire felelőtlen némber? Védekezel, de nem jól, hát gratulálok! Akkor minek szeded, ha nem vagy képes rendszeresen szedni??


Az agyam eldobom, komolyan

2013. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 madik levélnék késtem 1 napot a kiváltásal pont nem tudtam bemeni feliratni ..
2013. jún. 27. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

És? Ez szerinted érdekel bárkit is? A te felelősséged, hogy időben kiváltsd, nem kell az utolsó hétre hagyni!

Tök mindegy, mi a kifogás, akkor is lehetsz terhes.

2013. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!