Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladéktól terhesség? -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladéktól terhesség? - saját sztori saját kérdéssel

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt voltunk és elszakadt az óvszer. Ez egy hete és két napja történt. Előváladékot biztos tartalmazott szóval így az kerülhetett a hüvelyébe. Nem mentem el benne az is fix.

Egy alkalommal szedett 72 órás fogamzásgátló tablettát ( ez már régebben volt) és azóta nagyon változó, hogy mikor jön meg neki. Most például 18 hónapja késik. Lutri az egész, hogy vagy ettől van, vagy attól. Fájlalja a hasát, de csak néha-néha.


Nem töltöttük be még a 18-at.

Azt olvasom, hogy az előváladék sose tartalmaz elég spermiumot meg azt is, hogy mindig tartalmaz eleget, hogy "baj" legyen belőle.


Mi ebből az igaz?


2013. jún. 26. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha 18 hónapja késik ott már gáz van
2013. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
18 nap, na :D
2013. jún. 26. 13:52
 3/11 anonim ***** válasza:

az igaz h tartalmaz és az is h eleget mert barátnőm védekezés nélül szexszelt és bár nem ment el benne a barátja mégis teherbe esett és ő sem volt még 18....

viszont ha már 18 hónapja késik akkor menjen orvoshoz.....

2013. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
na ezt jól elírtad :D akkor ha 18 nap simán meglehet az már sok
2013. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja és ő nem várta meg h 18 napja késen ő már a második héten csinált tesztet ami pozitív is lett....
2013. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni, hogy hogyan tud kiszakadni egy óvszer. 3 éve élek szexuális életet, 3 féle óvszert is kipróbáltunk már a párommal (Durex, Lifestyles, Masculan) és érdekesen még egyik sem szakadt ki. Vagy nem megfelelően helyezitek föl, vagy nem megfelelően használjátok.


A kérdésedre válaszolva pedig igen, lehet terhes a barátnőd. Amivel te próbálod alátámasztani, hogy miért nem lehet, az egy óriási marhaság. "Nem tartalmaz elég spermiumot az előnedv ahhoz, hogy..." Nos... Tisztában vagy azzal, hogy hány db. hímivarsejt kell a pete megtermékenyítéséhez? Felvilágosítalak. EGYETLEN EGY! :)


Mivel a barátnőd szervezete már így is ki van készülve, nem tudtok mit tenni, mint várni. Az aktus után leghamarabb 14 nappal tudtok tesztelni, az már fog mutatni valamit.


Amúgy nem tudom hogy bírja a barátnőd ezt az állandó bizonytalanságot. Én nő létemre már régen elmentem volna orvoshoz ezzel a problémával...

2013. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

a gumi is tartalmaz sperma ölő anyagot ......

reménykedj

2013. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6. ! Masculan volt és nem kentünk közben késsel kenyeret, csak a hüvellyel meg velem érintkezett, akkor pont mi voltunk a szerencsések akik kifogtak egy szart.


Köszönöm a válaszod, várunk és veszünk tesztet.


Na meg reménykedek.

2013. jún. 26. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es!


Aha, kb. 10 fajtából 1, ha spermicides. Tájékozódni, tájékozódni!


Nem kell "késsel kenni", sokkal több hibalehetőség van ennél!

[link]

2013. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Előfordulhat, látott már olyat a világ hogy valaki előváladéktól lett terhes, de kicsi az esélye. Vegyetek terhességi tesztet 7-800 forint körül van, én az x-epil tesztet ajánlom, már 1 nap késés után kimutatja a terhességet és a nap bármely szakaszában elvégezhető. Amúgy a váladékot a húgycső mellett, a prosztata alatt elhelyezkedő Cowper-mirigyek termelik. Tehát csak úgy nincs benne sperma de az előző aktusból maradhat még a húgycsőben amit az előváladék sikeresen "belemos" a hüvelybe. Az orvosok is vitatkoznak még ebben a témában, hogy tartalmas-e vagy sem. Biztos ami biztos, teszt, és az megmutatja. Amúgy meg ha még nem vagyok 18 évesek a bnődnek még be sem állt rendesen a ciklusa, szóval bármikor késhet, bármikor lehet peteérése. Tényleg lutri az egész...
2013. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!