Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Már egy ideje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anita3344 kérdése:

Terhes vagyok? Már egy ideje késik ezért gondoltam erre.

Figyelt kérdés
már egy ideje késik,de ez minden hónapban előfordult sőt volt olyan is hogy kimaradt,de egyik nap egy nagyon pici barna folt volt a bugyimon,de nemtudom hogy ez terhesség lehet-e..1 hete már az idegességtől szinte nemis eszek meg iszok,és fogytam is,lehet hogy ez miatt nemjött meg még mindig? mert igazából nemi slehetnék terhes mert védekeztünk és nemszakadt ki..
2013. jún. 26. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Téged se az eszedért szeretnek
2013. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Nem is lehetnék" nah itt szakadtam :D
2013. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, te észlény.
2013. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sokszor késik meg kimaradozik, akkor érdemes lenne ezzel elmenni egy nőgyógyászhoz. Nem hiszem különben, hogy terhesség volna.
2013. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!