Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
igen tudom h sokan felelőtlen tininek fognak nézni igazuk is van dehát hibákból tanul az ember....barátommal már nem birtunk várni ezért kipróbáltuk...nem vedekeztunk és olyan 5percig volt bennem....nem élvezett belém de lehet h előváladék jutott belém...tudom h hülye voltam többé ilyet soha de soha de soha nem teszek..védekezés nélkül soha tobbe

2013. jún. 25. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehetsz
2013. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

igen, lehetsz.

De ezt naponta 120-szor kérdezik itt meg...

2013. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehetsz.


két egészséges embernél se nagy ugye a teherbeesés kockázata.. de.


lehetséges.

2013. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van egy Pearl Index: [link]


Itt feketén-fehéren le van írva, hogy 100 nőből 35 esik teherbe egy év alatt emellett a "védekezési mód" mellett. Nos, most aztán lehet mondani, hogy "jajj, én tuti a másik 65-be tartozom"! És, ha pont nem? Tudod... Az ördög sohasem alszik. ;) Nyilván lehet hallani olyan párokról, akiknél évekig működik ez a mód, de rengetegszer előfordult már, hogy egy párnál elsőre besikerült így a baba.


Ha 72 órán belül történt az aktus, én vennék be egy 72 órás tablettát, de ez nyilván a te döntésed. És, ha ezt most megúszod... Akkor vagy óvszer, vagy fogamzásgátló tabletta!

2013. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"dehát hibákból tanul az ember" ??? Ez komoly? Neked az abortusz az egy kis hiba lenne, amire vállat vonsz, és ennyi? Igenis felelőtlen tini vagy, mi a jó francért képzelitek ennyire felnőttnek magatokat, aztán 5 perccel később meg a "dehát hibákból tanul az ember"-szintű megnyilvánulással bebizonyítjátok, hogy mennyire de mennyire gyerekek vagytok még... amúgy meg tudod a választ a kérdésedre: igen.
2013. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minimális az esély. Nem tudhatjuk, hogy az előváladékában lehetett-e spermium (az elmúlt 72 órában ejakulált-e), és hogy a ciklusod mely szakaszában vagy éppen...
2013. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem ejakulalt az elmúlt 72 órában, nekem pedig 2nap múlva lesz ovulaciom...
2013. jún. 25. 20:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Az úgy gázos, mivel a spermiumok napokig életképesek a női szervezetben. Ez általában 3-5 napot jelent. 72 órás tabletta? Semmiképpen nem játszik?
2013. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem :(
2013. jún. 25. 20:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, hogy rákérdezek, de anyagiak miatt esetleg?

Nem az én dolgom, meg ilyenek, de egy abortusz 30 ezer ft-ba kerül jelenleg...

2013. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!