Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy kissé aggódom, mert 2 hónapja nem volt meg a menstruációm és most eléggé feszülnek a melleim. Aktívan élek szexuális életet, DE minden alkalommal óvszerrel védekezünk a párommal, soha egyetlen másodpercre sem engedtem meg neki, hogy anélkül hatoljon be (ugyanis felelősségteljes vagyok). Együttlét után mindig ellenőrzöm az óvszert és sosem szakadt ki. Lehet hogy a stressz okozta? Ugyanis most érettségiztem. Szóval lehetek terhes szerintetek?

2013. jún. 23. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg mindig védekeztek és odafigyeltek, akkor szerintem nem lehet gond.

Egyik ismerősöm is most érettségizett, és neki is késik, és nem ér nem életet..Szerintem csak a stressztől van! :)

16/L

2013. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*nem él nemi életet, rosszul írtam bocsi.
2013. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek 1-essel, csak a stressz okozza a dolgot. Nyugi. :)
2013. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet, de mi lenne, ha elmennétek és vennétek terhességi tesztet (a barátoddal közösen). Elvileg az ilyen kérdések eldöntésére találták ki.
2013. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy volt már ilyen, hogy 3 hónapig nem jött meg egyáltalán.
2013. jún. 23. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a stressz, de én a biztonság kedvéért(vagyis hogy megnyugodjak!) vennék egy tesztet:)
2013. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg mindig 100%-osan odafigyeltetek, akkor nem lehetsz terhes.


DE! Ha ilyen problémákkal küzdessz, miért nem mész el orvoshoz? Ez abnormális... Meddő akarsz lenni?

2013. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem mindig 2 hónaponta jön meg, pedig nem érettségiztem, nem idegeskedtem semmi miatt, és még nemi életet sem élek.. De egy tesztet tényleg vehetnétek, hogy megnyugodjatok. :)

(1.válaszoló voltam)

2013. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16:22: voltam már vele orvosnál, azt mondta ez normális és hogy majd beáll... De hogy őszinte legyek én sem vagyok biztos benne, hogy ez normális. El fogok menni.
2013. jún. 23. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!