Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha pár hónapja nincs menstruác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pár hónapja nincs menstruációm, akkor is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 21:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Atya úr isten. Ez még most is azzal van elfoglalva h terhes lehet-e?
2013. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy ERRE NE alapozz!

Magától is helyrejöhet a szervezeted, attól függően, hogy mi okozza a menstruáció kimaradást.


És NEM akkor kell majd felkeresned az orvost, ha gyereket szeretnél,

hanem MOST kell felkeresned, ha 5-10 vagy 20 év múlva gyereket szeretnél.

2013. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#19! Voltam nőgyógyásznál. A probléma az, hogy a fogamzásgátló mellékhatásai kikészítettek, ezért abbahagytam. Viszont nem vagyok meddő.
2013. jún. 18. 21:33
 24/27 A kérdező kommentje:
Kedves #21! Igen, mert a múltkor konkrétan nem bennem ment el a barátom, viszont legutóbb igen.
2013. jún. 18. 21:35
 25/27 anonim ***** válasza:
Áh nem te nem vagy meddő. Tudod mi kell ahhoz h ne legyél meddő???? MENSTRUÁCIÓ észlénykém. Úgy kezted el a fog gátlót h még nem menstruáltál? Mikor észrevetted a mellékhatásokat azonnal abbahagytad???
2013. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Tehát POST PILL AMENORRHEA.

Ha egy éve fenn áll, akkor már be kellene avatkozni.

Max. fél évet szoktak hagyni a szervezetnek, hogy magától rendeződjön.


Ha az orvos újra fogamzásgátlót írna rá, MENEKÜLJ!

Nem azzal szokták kezelni.

2013. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Mikor elkezdtem a fogamzásgátlót, akkor már volt havim. És mikor megjelentek a mellékhatások, befejeztem az épp aktuális levelet és aztán hagytam abba.
2013. jún. 18. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!