Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle szedok, segitseg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle szedok, segitseg baj van?

Figyelt kérdés

penteken vettem be a 3. levelemrol az utolso bogyot, de meg mindig nem jott meg. ma ugye a harmadik napon vagyok a 7 napos tabletta szedesi szunetemben. minden nap bevettem a tablettat, 18:00 korul szoktam. mindig tobb elojele van annak ha jon a menszeszem, de most semmi. de csak nem lehet baj? foleg hogy baratommal alig talalkozom erettsegi miatt, allandoan tanul. mikor all be a menszeszem ugy, hogy a tabiszedesi szunet elso napjan jon majd meg? vagy mar bekene neki? vagy normalis hogy meg mindig nem jott meg? aggodom :/

koszonom elore is a valaszokat!:)



2013. jún. 17. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2013. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A menzeszednek nem kell a tabiszedési szünet első napján megjönnie! Sőt! Kimondottan nem akkor kell megjönnie! De egyébként.... mi lenne, ha elolvasnád a betegtájékoztatót rendesen?


Amúgy elárulom neked, ha a gyógyszermentes szünet BÁRMELYIK napján megjön, akkor rendben van. Nőgyógyászt kérdeztem meg, amikor nekem a szünet 5. néha 6. napján jött meg.


Azt még elmondom, hogy pl. délben szedtem be, akkor a 3. napon jött meg, ha mondjuk este 10 körül akkor a 6.-on.


Ne parázz már a 3. napon! Még van pár napod!

2013. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.valaszolo : 18:)


2. valaszolo: jolvan nyugodj mar meg ..ezt szerintem szepen is letudtad volna irni .de "egyebkent", igen elolvastam a betegtajekoztatot, es tudom hogy meg megjohet a 7 nap barmely napjan, de nem hogy csak nem jon a menszeszem, de a sok elojelet sem erzem, amik normal esetben napokkal elore szoktak jelentkezni, ezert is kezdtem el aggodni.

koszonom az ertekes valaszod, amikor nem ledegradalo voltal:);)

2013. jún. 17. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak tudod, azzal mi nem sokat tudunk kezdeni, ha nem érzed a jeleket....

Mi csak annyit tudunk, hogy van még időd, majd kiderül... hm?

2013. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!