Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Feltétlenül teherbe esik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlenül teherbe esik egy lány ha nem védekezünk?

Figyelt kérdés
tegnap azaz vasárnap lefeküdtünk a barátnőmmel, és nem védekeztünk( ne kérdezzétek miért nem tudom)és nem teljesen benne mentem el, de egy kicsit igen. És ettől biztos hogy teherbe esik utána ki is mosta magának.
2013. jún. 10. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy akartok-e gyereket. Ha akartok, akkor nem esik teherbe. Ha nem akartok, akkor igen.
2013. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de azért a bogyót illik ilyenkor bevenni... Tudod, elővigyázatosság...
2013. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
nem biztos, de az esély megvan. lehet, hogy már kialakulóban van a következő abotuszjelölt? hát gratulálok.
2013. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első: csaknem Murphy vagy? :D
2013. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
nem. nem biztos. sok mindentől függ. sőt vannak akik tök egészségesek mégse sikerül a gyermekáldás... szerintem érdemes 72órás tabit bevennie a lánynak. és akkor valszeg nem jön a gyermek...
2013. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem mentetek le utána 72 órás tablettát venni? Vagy nem gond, ha jön a gyerek? Amennyiben nem akartok semmiképpen babát, akkor még ma vegye be - ügyeleten felírják.


Ahogy az elözö írta, ha nem akarjátok, akkor terhes lesz. ha viszont valaki feltétlen akarja, akkor rendszerint nem.

2013. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy esemény utánit nem árt ilyenkor bevenni. Nem feltétlenül esik teherbe, mert vannak, akik hónapokig is próbálkoznak, és mégsem jön össze, de SOHA nem tudhatod, hogy mikor fog besikerülni, ezért kell MINDIG védekezni, ha nem akartok még babát! Legközelebb okosabban

:) a 72 órás sem a legjobb megoldás, hatalmas adag hormon, de ha szükséges, be kell venni. Csak ne kerüljön rá gyakran sor.

2013. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vegyen be tabit, de szerintem jobb ha nőgyógyászhoz fordul, mert nem tudom milyen tabit lehet így utólag kapni patikában, 72 órásat talán, de hogy ami utána használ azt lehet e ? szerintem azt már csak nőgyógyász ír fel vagy ad.
2013. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát nem szeretnénk... és ha tegnap volt és holnap veszi be a tabit akkor az már szart sem igaz? meg azt 16 éves lánynak oda adják mert a szüleink úgy tudják h gumival csináltuk( nem vagyok kíváncsi a rosszindulatú komikra félünk azért kérdeztem rá, hogy hátha van olyan aki több tapasztalattal bír mint mi!
2013. jún. 10. 17:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Van ahol a nőgyógyász csak úgy írja fel a rendszeres fogamzásgátlót 18 alatti lánynak, hogy a partnere kezébe nyomja, hogy fizesd ki, de az utólagosat az ügyeleten is oda kell adniuk. menjetek orvoshoz!
2013. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!