Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor a gumiba bekerül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a gumiba bekerül a sperma, az a kis sipkába kerül, de hogy folyhat ki?

Figyelt kérdés
barátom megnézte nem szakadt a gumi, de miután kihúzta magát belőlem, és két lábra álltam valami sűrűbben kezdett folyni belőlem kifelé...két különböző minőségű váladékot láttam, az elsőből csak egy nagyobb cseppnyi sürübb, fehéres, nem áttetsző, a második meg hüvelyváladék volt már. lehetséges h az első sperma volt? ha csak kihúzáskor került a sperma a hüvelynyílásomhoz lehetséges terhesség?
2008. jún. 20. 15:31
 1/2 anonim válasza:

Amikor elmúlik a merevedés kikerülhet a gumiből a sperma...ilyenkor már lesz útja kifelé. a női orgazmus által is lehetett a sűrűbb fehéres csepp, de ez nem 100%,sajna fennáll hogy az sperma volt..

és elég egy pici mennyiség is hogy esetlegesen terhesség legyen.

És még egy tény, öcsém is úgy született, hogy nem lyukadt ki a gumi, de mégis kifolyt valami...

2008. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figy!Ha megnéztétek és nem szakadt ki akko tuti h nem, vagy is naon de naon kicsi az esélye,1%!Am sztem te tuti azt érezzted lefolyni a 2 lábad közt, ami az óvszeren van SÍKOSÍTÓ!!:)Nekünk is volt már ien!Ugy hogy no para!:)
2008. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!