Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Romed terhességi gyorsteszt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romed terhességi gyorsteszt?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon belemelegedtünk a dolgokba a párommal és elkezdtem kézzel kielégíteni, éreztem is, hogy volt előváladéka, de még nem ment el. Ezután én kerültem felülre vagy hogy is mondjam és közben ő elégített ki kézzel, csak utána betette nekem, rögtön abbahagytuk mert gumi nélkül semmiképpen. Viszont tudom, hogy az előváladék is tartalmaz ondót, gondolom kevés az esélye annak, hogy terhes lennék, de azért szeretnék egy gyorstesztet végezni mivel ma kellett volna megjönnie. A kérdésem az lenne,hogy a ez a Romend gyorsteszt az aktus után mennyivel mutatja ki a terhességet?
2013. jún. 9. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A legérzékenyebb tesztek 10 nappal az aktus után mutathatják ki leghamarabb, de van amikor még akkor sem mivel nem mindenkinél egyforma a homontermelődés.
2013. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hűha..azért köszönöm a gyors választ!
2013. jún. 9. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!