Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletták milyen árak körül mozognak? (Csak kb. -re)

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 06:19
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
3-8 ezer forint között van egy háromhavi adag.. érdemes a dokival konzultálni... plussz az ujakban kevesebb hormon van.. de az drágább, mert ujabb..
2009. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első válaszoló. Van 2-3ezer Ft-ért is 3 havi adag, azok régebbi fajták és több bennük a hormon. Ami korszerű és alacsony hormontartalmú az 5-8ezer Ft. Én olyat szedek 9 hónapja, ami 6ezer Ft, tegnap annyiért váltottam, de általában mindig ennyi szokott lenni (Belara).
2009. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
helyen mondták ez előző válaszolók! 3000-8000 ft-között mozognak! válassz inkább kevesebb hormontartalmút, és beszéld meg a dokiddal!
2009. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én Sambát szedek, amit a múlt héten váltottam ki 5900 Ft-ot fizettem érte a gyógyszertárban. Jóféle tabletta, alacsony hormontartalommal, nem lehet tőle hízni stb. :)
2009. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

nagyon változó árban mozognak soknak egy havi adagja kerül annyiba mint másnak három havi, az ára nyilván azt jelzi hogy mennyire korszerű és mennyire kevés benne a hormon, persze ez nem azt jelenti hogy ne lehetne igen durva mellékhatásod a kevés hormontartalmútól is, de a nagy hormontartalmúaknak a szedéskor még meg sem álmodott következményei lehetnek néhány évtized múlva, sajnos ezt egy a környezetemben tapasztalt eset támasztja alá, inkább megéri drágábban venni de korszerűt, végülis csak az egészségedről van szó, amiből csak egy van.

utolsónak: Samba fogamzásgátló mellékhatások: Gyakori (100 beteg közül 1-10 esetben fordul elő)

- nyomott hangulat, hangulatváltozás,

- fejfájás,

- émelygés,

- hasi fájdalom,

- emlőfeszülés vagy emlőfájdalom,

- hüvelyi vérzés,

- TESTSÚLYNÖVEKEDÉS.

Nincs olyan gyógyszer amitől ne lehet hízni.

2009. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 2. Én is Belarát szedek, de itt 11 euro havi adag. 3 havi adag már 33 euro, azaz kb 9000 FT. Azért jo neked :)))
2009. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem szedtem fogamzásgátlót, csak.. hamarosan fogok, ezért is érdekelt úgy nagyjából milyen árakban mozognak.
2009. okt. 9. 14:57
 8/9 anonim válasza:
67%
én Yasminelle-t szedek,az 8000ft 3 hónapra,de nagyon alacsony a hormontartalma és nem hízlal!
2009. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

(igaz több mint 1 éves kérdés, de álandó aktualitással)

Én Harmonetet szedek, ami 5500 körül van,egésezn alacsony hormontartalommal. 1. hünapban fájt a fejem (amúgy is migrénes vagyok..) Doki azt mondta az természetes az én esetemben amíg beáll, utána nem.Azóta minden OK. A hízásra annyit, h mivel hormontartalmú előfordulhat, rajtad múlik. Nőgyógyász előre szólt, h vegyes diátát kell tartani minden hormontartalmú gyógyszer mellett. Mindenképpen beszélj a nőgyógyásszal, ha nem lehet (sajnos van ilyen is akad) akkor váltani kell.A jó nőgyógyász a ciklusodnak és a vérképednek megfelelő tablettát fog választani, ami ha van oylan lehet olcsóbb fajta is ha kéred.:)

2010. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!