Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hülyít a srác?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyít a srác?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok vele mindig nézzük egymást, facen mindennap beszélünk. Be is vallottuk hogy tetszünk egymásnak. Viszont a srácnak van másik face és ott a lányok üzifalára írogat szívecskéket meg kitudja mit beszélget a lányokkal privátban. Ilyenkor ha meglátom el kap a féltékenység, ilyenkor számon kérem és vitatkozunk és akkor írja hogy "szeretlek" én szokás szerint elhiszem és akkor kibékülünk. Majd megint ugyanez megtörténik és újból kezdődik minden. Végül is nem jöttünk még össze, de már smároltunk és nem is egyszer. Csak a srác nyáron akar össze jönni velem, suli időbe meg nem. Szerintetek mit csináljak? mert végül is szeretem.
2013. jún. 6. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, hülyít.
2013. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy össze fogtok jönni. Meg tudnál így bízni benne, hogy állandóan ezt csinálja? Nem... Ugyanis mindig ott motoszkálna a fejedben a kisördög, hogy jajj, vajon mit beszélhet a többi lánnyal úgy, hogy te arról nem is tudsz. Előbb, vagy utóbb úgy is meg fog csalni, mert az ilyen férfiak általában kifelé kacsingatnak a kapcsolatból. ;)
2013. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Csak én nem értem a kategória választást?

amúgy igen, nagyon valószínű, hogy csak hülyére vesz...

2013. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kategória választást véletlenül lett, csak amikor észre vettem akkor már késő volt, így hagytam így.
2013. jún. 6. 17:04
 5/5 Nagy_Manitu ***** válasza:
Feküdjé le vele!:)
2013. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!