Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért jár mindenki magánnődoki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár mindenki magánnődokihoz, ha az SZTK-s ingyen van?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogamzásgátló tablettát felíratni, és azt is szeretném, ha megvizsgálnának. Már régebben voltam párszor egy magán nődokinál,írt is fel tablettát,de sosem vizsgált meg. Rosszakat hallottam róla,és amúgy is leálltam a tablettával,tehát egyszer csak nem mentem többé... Most azonban újra elmennék,de nem oda. Az SZTK-s rendelés érdekelne. Mit kell tudni róla? Előre be kell jelentkezni,vagy csak simán odamegyek? És ennyivel rosszabb lenne? Hogy inkább kifizetnek a magándokinak több ezreket ahelyett hogy az SZTK-ba mennének?

20/L


2013. jún. 2. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs időm munkaidőben nődokihoz járni, ennyi.
2013. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: a magándoki emberszámba vesz, általában az sztk-ban ezt nem teszik meg. Persze van rossz magánorvos, és ha az előző nem volt szimpatikus, akkor keress mást. Nekem megéri a pénzt, hogy emberszámba vegyenek, rendesen foglalkozzanak velem,... Ezért járok amikor csak kell a Medicover-hez.
2013. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, én inkább elmegyek egy magándokihoz, főleg mert vannak nőgyógyászati problémáim esetenként a tablettán kívül, és jobban bízok benne. Nekem ezért megéri.
2013. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztk-ban sok a barbár
2013. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én mindig is DZTK-ba jártam, bár én minden dokinál protekciós vagyok, anyukán szülésznő.

22/L

2013. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én SZTK-s orvoshoz járok, nagyon kedves, aranyos, figyelmes pasi. De szerintem csak szerencsém van...
2013. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem egyszer az SZTK-os orvos olyan szinten megalázóan beszélt, hogy úgy döntöttem, soha többet! Kb. 20 éve járok ugyanahhoz a magándokihoz, nála szültem, több nőgyógyászati műtétem volt már, az életemet mentette meg... jobban ismer már belülről, mint én saját magam...

Én ezért....

2013. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

attól függ, kit fogsz ki.

akik az "SZTK"-ban rendelnek, szinte mindegyiknek van magánrendelése, csak ott Te többet fizetsz neki közvetlenül, mint az sztk-s rendelésen a TB-n keresztül, ezért ....

2013. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk,most nincs orvos a szülészet,nőgyógyászaton,amúgy sem figyelnek rendesen oda az emberre,bízom a saját magánorvosomban,amúgy sem lesz sokáig ingyen az egészségügy..
2013. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én voltam már mindkettőnél. Legutóbb sztk-ra mentem gyógyszert iratni. Nos a doki úgy beszélt hozzám,hogy szinte arra nem vette a fáradtságot,hogy rám nézzen és még Ő kérdezte meg TŐLEM,hogy mégis milyen fajta gyógyszert akarok feliratni. Nem is vizsgált meg csak hasraütés szerűen felírt valamit.Vicc volt az egész...úgyhogy ezentúl hanyagolom ezeket a helyeket.

Persze nyilván vannak szerencsések akik kifognak normális dokit.

2013. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!