Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon erősen és sokat élvezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erősen és sokat élvezek. Ettől elszakadhat a gumi?

Figyelt kérdés
Sokáig tart elélveznem ha a barátnőm veri és szopja a nemi szervemet, de aztán jó sok és erősen jön. Ez nem szakíthatja szét a gumit? Gondolkoztam, hogybevetem mellé a megszakításos módszert is, jó ötlet?

2013. jún. 2. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha beveted az a tuti, de szerintem ha a spricceléssel szakítod ki a gumit jelentkezhetsz rekord kísérletre :D
2013. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát azért gondolom nem lövőd keresztül..

de próbáld ki ha gondolod..

2013. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a gumit egy nagyobb lufi méretére is fel lehet fújni, így sanszos, hogy nem kéne kiszakadnia. Esetleg ha több liter is jön. De akkor már tényleg jelentkezz valami rekordra.
2013. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!