Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Idáig Diane 35öt szedtem és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idáig Diane 35öt szedtem és váltottam Lindynett 20ra 2 hete múlt el a vérzésem és a vérzésem első napján kezdtem szedni a Lindynett 20at most megjött 2 hét után. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Megjött vagy csak vérezgetsz?
2009. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem a vérzésed első napján kell elkezdeni szedni, hanem az ötödik napjától, tudom így van a tájékoztatóban, de nekem mindig elmondja az orvosom, hogy az nem jó, és ezért nem menstruáltam még soha össze-vissza, pedig már két éve szedem és én is váltottam már egyszer.
2009. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy rosszul kezdted el szedni. kombinált tablettáról másik kombinált tablettára úgy váltunk, mindtha mi sem történt volna. Vagyis ugyanúgy megtartod az utolsó Diane után a 7 nap szünetet és a 8.-on elkezded szedni a Lindynettet. Én is váltottam már tabit, ezzel a módszerrel semmiféle fennakadást nem okozott a váltás.


Amúgy ha jól kezded el szedni, akkor is előfordulhat köztivérzés, mivel ez egy más összetételű tabi,ezt is meg kell szoknia a szervezetednek.

2009. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És akkor mikor leszek védett?
2009. okt. 7. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!