Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelygyűrűt hogyan vegyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelygyűrűt hogyan vegyem ki a vizsgálat előtt?

Figyelt kérdés

A wc egyszerűen undorító, a vizsgálóban meg nem tudom visszatenni, meg le is kell mosni. 3 óra alatt meg nem járom meg a dokit.

Akkor mégis hogyan menjek rákszűrésre? A 7 napos szünetben sem tudok menni, mert péntek este veszem le, hétfőn reggel megjön, péntekig meg nem múlik el..


2013. máj. 28. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felhívnám az orvost és elmondanám neki, hogy ez, meg ez van, Ő majd biztos segít, hogy mit csinálj. Mellesleg a nőgyógyásznak egyáltalán nem gond, ha még kicsit megvan és úgy mész el. Hétfőn reggel megjön, pénteken már nem fog ömleni belőled a vér. :)
2013. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De, pénteken is meg van még.. :( Nekem nem úgy, hogy 1-2. nap erős, hanem minden nap ugyanolyan kb.

A doki mondta, hogy gyűrű nem lehet fent, meg meg sem lehet a menzeszem.. :S

2013. máj. 28. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a vizsgálóban is kiveheted, és akár még az orvos is visszateheti, nem? Szerintem ha már úgyis turkál benned, akkor ez a kis plusz szolgáltatás igazán nem gáz... elmondhatod, hogy te állva nem tudod... a vizsgálóban meg van csap is, ahol le lehet mosni. :)
2013. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fú, ez elég ciki. :/ Ez az első alkalom, vagy máskor is voltál már és csak most jön ki ilyen hülyén? Esetleg nem tudnál másik orvoshoz elmenni, aki másképp rendel és neked pont megfelelő lenne?
2013. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1 éve voltam utoljára vizsgálaton, akkor meg tablettát szedtem még.

Visszatenni visszatudnám, de le kell mosni. Most csak nem fogom én ott félmeztelen mosni a hüvelygyűrűt, majd megtörölgetni és visszatenni..

2013. máj. 28. 17:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Hétvégén nincs rendelés, nekem meg csak az jó:S
2013. máj. 28. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :/ Akkor szerintem marad a mosdó, sajnos nem tudsz mit tenni, ebben a helyzetben neked kell alkalmazkodnod. És mivel utoljára 1 éve voltál vizsgálaton, így már elég időszerű lenne. De amúgy, amit a másik hozzászóló írt, szerintem nem hülyeség. Egyáltalán nem ciki megkérni erre az orvost, sőt... És nyilván ő is tudja, hogy visszahelyezés előtt meg kell mosni. :)
2013. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mosdóban is ki tudom venni és visszarakni, kényelmetlen, de szükség törvényt bont...
2013. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vágod, hogy az orvos a puncidban turkál? Szerinted mennyire érdekli, ha benne van a gyűrű?

Semennyire, ez természetes. Tisztában van vele, hogy van ilyen.

A rákszűréshez lehet ki se kell venni, de ha meg igen, akkor kiveszi és kész.

Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.

2013. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!