Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 7 napos szünetben hánytam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 7 napos szünetben hánytam akkor mi?!

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán vettem be az utolsó szemet, pénteken jött meg, vasárnap hánytam és szerdán kezdem újra. Kell majd valami kiegészítő védekezés?
2013. máj. 28. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kihánytad a be nem vett tablettát?

Könyörgöm, gondolkozz..

2013. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A 7 napos szünetben is véd még ha nem is szedem... valamit csak kihánytam ha akkor is véd ha nem szedem...


és inkább ezt kérdezem meg, mint azt, hogy lehetek e terhes, én inkább gondolkodom előre...


amúgy köszi a válaszokat :)

2013. máj. 28. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:

"valamit csak kihánytam ha akkor is véd ha nem szedem"


Micsoda??

2013. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nyilván a fogamzásgátló! A 7 napos szünteben is véd és mivel én ekkor hánytam, nemtudom hogy nem csökkent-e hatása vagy egyéb...
2013. máj. 28. 18:35
 6/8 anonim válasza:

Nem csökkent itt semmi. Butaságokat írsz...

Mivel nem vettél be gyógyszert, nem is tudtad kihányni, gondolkodj egy kicsit logikusan.

2013. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úristen, szerinted a fogamzásgátló a szünetben úgy hat, hogy az utolsó szem beül a gyomrodba és onnan biztosítja a védelmet???


GONDOLKOZZ!!!! A nyakad tetjén van egy kerek buci, használd! A gyomorból néhány óra alatt egy nagyobb ebéd is kiürül. A szerdai szemet már rég kisz.rtad vasárnapra...


Nagyon-nagyon kérlek, szedd precízen a tablettát, mert elég gáz lenne, ha gyereked lenne...

2013. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat, szedem rendesen, és pont azért kérdeztem meg, hogy kell e valami plusz védekezés mert nem szeretnék gyereket...
2013. máj. 29. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!