Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükséges/Muszáj sorba szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges/Muszáj sorba szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eddig más fogamzásgátlót szedtem. Azon rajta voltak a számok 1-2-3...stb. DE most újat kaptam mert ezt befogják szüntetni. Ezen a napok vannak rajta. H-K-SZ-CS-..stb. A problémám az, hogy ez engem nagyonis zavar és belefogok zavarodni hiszen a számosra is ráirtam melyik nap kell szednem. ugyanis én menstruáció után szerdán kezdem újra a tabletta szedését. most akkor feltétlen szükséges nekem sorba szedni és irjam erre is rá a napokat...újra... vagy kezdjem a szombattal? Van ennek jelentősége?
2013. máj. 28. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
de drága, hát ne haragudj, de ha ilyen eszméletlenül atombuta kérdést teszel föl, ezt nem lehet szó nélkül hagyni :D ha szerdán kell elkezdened, akkor kezd a Sze feliratú tabival, és onnan menj sorba... de ha nagyon tanácstalan vagy, akkor fogod, előveszed a betegtájékoztatót a gyógyszer dobozából és ott is rajta van. ehh... :D
2013. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem ez nem egy atombuta kérdés. mégis mit csináljak amikor nem rég kezdtem el fogamzásgátlót használni? bocsásson meg az úristen, hogy tanácstalan vagyok még ezen a téren de komolyan. ne haragudj már te drága :))
2013. máj. 28. 15:53
 13/15 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy a szexhez értesz.
2013. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

dögöljek meg, ha valaha szedtem fogamzásgátlót,

és mégis tudom hogyan kellene szedni (bár tény, hogy a szerda/szombat kellően összezavart)

2013. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha hétfő van, a hétfőit veszed be. Ha kedd, akkor a keddit.


Még könnyebb is, mint a számozottat szedni, hiszen arra nem a napok vannak ráírva.

2013. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!