Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor tér vissza a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tér vissza a szexuális vágy? (több lent)

Figyelt kérdés

harmadik hónapja szedtem a fog.gátlót... az első hónapban minden rendben volt, a második hónap felétől elkezdett csökkenni a szexuális étvágyam, a harmadik hónap elejétől pedig teljesen megszűnt. Szó szerint megszűnt a nemi vágyam! sosem éreztem még ilyet, ez egyszerűen borzalmas :S

ma felhívtam a nőgyógyászom, ő azt mondta hogy ezt a gyógyszert kedvem szerint bármikor abbahagyhatom, csak nyilván utána másképp kell védekezni. így ma abbahagytam, remélve, hogy mire eljutok nőgyógyászhoz (1 hónap múlvára van időpontom), addigra már rendben lesz a libidóm...

kinek milyen tapasztalata van, akinek volt hasonló? mennyi idő után jött vissza a szexuális étvágy? pár nap vagy pár hét? esetleg több is?

olyan kellemetlen... :(


2013. máj. 27. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Új kategória a fogamzásgátlás? :D
2013. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában az szokták mondadni annyi idő kell, hogy vissza jöjjön mint amennyi kellett, hogy elmúljon.
2013. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első: mi a probléma?


második: köszönöm a választ...

2013. máj. 27. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
az 1. sztem arra gondolt, hogy ez a fogamzásgátlás új módszere, hogy nem vágysz a szex után. Mivel ha nincs szex, nincs veszély.
2013. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaaajj istenem.. :D
2013. máj. 27. 20:10
 6/6 anonim válasza:
nem, arra gondolt,hogy a Szerelem,szex témakörben van egy új alkategória, Fogamzásgátlás néven
2014. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!