Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap kezdtem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kezdtem el szedni a symicia fogamzásgátlót. Lehet ez már attól?

Figyelt kérdés
Ma kijött rajtam elég sok pattanás. vagyis ilyen piros foltok(nem az a fehér tipikus kinyomkodhatós pattanás), az arcomon. Lehet ez már a fog. gátlótól? Vagy ez még betudható a menstruációnak? (mivel előtte mindig ki szokott jönni 1-2 darab, de azok a tipikus fehér pattanások.
2013. máj. 18. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy annak a hatására jöttek ki rajtad (már, ha az egyáltalán tényleg pattanás!). A fogamzásgátló pont azért jó, mert szebbé teszi a bőrt, van akinek direkt ezért írják fel és nem védekezés szempontjából. Nem lehet, hogy allergiás vagy a gyógyszerre? Szerintem várj pár napot. Ha nem múlik el, irány a bőrgyógyász, mert lehet, hogy allergia és akkor bizony gyógyszert kell váltani.
2013. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sok gyógyszert szedtem már, de még soha nem mutatkozott semmilyen allergiám.
2013. máj. 18. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, de a fogamzásgátló eléggé különbözik a többi gyógyszertől. És itt elég akár egy hatóanyagra allergiásnak lenni. Én nem azt mondom, hogy tutira az vagy. Lehet, hogy csak egyszerű bőrpír, vagy tényleg pattanások lesznek. Ezért mondtam, hogy most várj. Amúgy is Pünkösd, sehol nem rendel majd senki.
2013. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy hetet várok. Aztán majd kiderül hogy mi ez :)
2013. máj. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!