Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Brutális mellfeszülés az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutális mellfeszülés az új gyógyszertől, akinek volt hasonló, mikor múlt el?

Figyelt kérdés

Nem akarok túlzottan panaszkodni, mert a fájdalommal együtt kicsit meg is nőtt, aminek felettébb örülök :) De néha annyira feszül, hogy még melltartóban is elviselhetetlen a mozgás, hát a hason fekvésről meg egy az egyben le kell mondanom.. Az előző gyógyszernél is volt hasonló, de az csak az első hónapban emlékeim szerint, ebből most tartok a második levélnél.. Nem gondoltam, hogy bármi változás lesz a gyógyszerváltáskor, elvégre ugyanaz a gyógyszer, ugyanazok a hatóanyagok, csak nagyobb hormonmennyiség... 10 mikrogrammal.. :D


Kérem azokat, akiknek semmi tapasztalatuk nincs a gyógyszerekről, és csak hallomásból ismerik a "sikertörténeteket", kíméljenek meg a "minek szeded azt a sz*rt" és hasonló megjegyzéseiktől. :)


2013. máj. 18. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár hét, maximum egy vagy másfél hónap
2013. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mellfeszülésem kb a 3.hónaig.

Syimiciat szedek lassan 2 éve.

Nekem is nőtt a mellem,nem is kicsit :D

ha még van kérdésed,nyugodtan 21

2013. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*hónapig

bocsi

akkor én merevítő nélküli melltartót hordtam

2013. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"csak nagyobb hormonmennyiség... 10 mikrogrammal.. :D"


Az a 10 mikrogramm igen jelentős, 1,5szeres különbség az előzőhöz képest.

Pont elég ahhoz, hogy ilyen tüneteket okozzon.

Ha 3 hónapon elül nem múlik el, akkor jó eséllyel nem is fog.

Miért kellett erősebb tabletta? Pecsételtél a másik mellett?

2013. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy másfélszeres, csak ez a 10 mikrogramm... Kb. egy porszemnyi mennyiség, és nesze, mennyivel más, mint a gyengébb.. :)

Hát mondjuk úgy, hogy pecsételtem.. De nem egészen. Már a 18-19. napon, amikor ugye még szedtem a gyógyszert, elkezdtem vérezgetni, és el se múlt egy hétig. Következő hónapban minden rendben volt, a szünet 3. napján kezdődött a vérzés. Aztán a következő hónapban megint még a gyógyszer szedése alatt elindult... Fél évig bírtam, aztán szóltam a dokinak, hogy ez nem lesz így okés.

2013. máj. 18. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát fél évig is butaság volt tűrni, még szerencse, hogy nem estél teherbe (ilyenkor ugyanis a hatás is csökken).

De végül is már úgy is mindegy.


Mint mondtam, ha 3 hónap alatt nem múlik, akkor nem is kell várni, hogy elmúljon.

2013. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát már az első ilyen után szóltam a dokinak, hogy ez és ez történt... Mondta, hogy stressz meg akármi is kiválthatja ezt, hátha nem lesz több, várjunk még a gyógyszerváltással... Legközelebb már erőszakosabb voltam. :)
2013. máj. 18. 15:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Most tartok másfél hónapnál.. Akkor még csak félidő, türelmes leszek. :) Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. máj. 18. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!