Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlással kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlással kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szeretnék használni, 18 éves vagyok és még nem szedtem, mindig máshogy védekeztünk. Kinek mi vált be a legjobban és melyik az amelyikben a legkevesebb hormon van? A másik kérdés pedig hogyha elkezdem szedni, mennyi időn belül kezd el "hatni", mennyi idő után fekhetünk le biztonságosan félelem nélkül hogy teherbe esek.

2013. máj. 16. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én 1 éve szedek fogamzásgátlót. Szerintem ez tökéletes megoldás, én szeretem. A többi kérdésedre csak a nőgyógyászod tud válaszolni :)
2013. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az orvos írja fel ,nem te fogod kiválasztani a gyógyszert, és legalább 2 hét mire biztonságosan hat
2013. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az orvos fogja eldönteni, ez nem olyan, hogy állsz a hentespultnál, és kiválasztod, melyik karajt szeretnéd.


Egyetlen dologra kell vigyázni, hogy ha nem küld el vizsgálatokra, csak szó nélkül felírja, akkor el se vedd a receptet, hanem keress egy másik dokit, aki meg is vizsgál.


Mindegyik bogyó máskortól véd, benne lesz a betegtájékoztatóban.

2013. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem írók nagyjából elmondták a lényeget, első tabinál tényleg fontos lenne, hogy vérvételre küldjenek el előtte, ezt a dokik tényleg hanyagolják, pedig lehet belőle baj. Illetve van olyan tabi ami már az első szemtől h bevetted véd, van amelyik csak 7 nap után és addig gumit kell használni, de tabitól függ, tájékoztató úgyis írja mit hogyan csinálj.
2013. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, mindenkinek! :)
2013. máj. 21. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!