Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első levelet beszedtem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első levelet beszedtem az utolsó tablettát múlt hét hétfőn vettem be, akkor most mikor kell az új csomagot elkezdenem?

Figyelt kérdés
ugye úgy van hogy 7 napot kell várni és a 8adikon kell beszedni...akkor most a kedd vagy a szerda a 8.nap?
2008. jún. 17. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezt nem tőlünk kellene megkérdezni ,hanem a nődokidtól!!!
2008. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha kiszámolod, akkor kedd a 8. nap, tehát kedden kell elkezdened ismét szedni és ezentúl mindig keddre fog esni a többi levél beszedésének a kezdete is.
2008. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ksözi:D:Dkomolyan, számoltam ,számoltam és mondom ezt nem hiszem el hogy nem tudom kiszámolnixD

köszi szépen:D:)

2008. jún. 17. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindig ugyanazon a napon kell elkezdened. Tehát most Jegyezd meg, h neked mindig KEDD-en kell kezdened az új levelet :-)
2008. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!