Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha magánnőgyógyászhoz megyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magánnőgyógyászhoz megyek, akkor hol kell fizetni? Az asszisztensnél vagy az orvosnál?

Figyelt kérdés
És nem ciki csak úgy odaadni, ne tegyem bele borítékba?
2009. okt. 1. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
miért akarsz privát rendelésre menni? nem felel meg az sztk alapon működő?
2009. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ne aggódj,rövid időn belül megtudod. Változó, ha az állami kórházban fogad, és az ottani felszereléssel vizsgál éppen, akkor az orvosnak /véletlenül se az asszisztensnek/, de szerintem a borítékra nem tart igényt, a Volkswagen terepjáróját, amibe belefér, akkor gyakran kéne tisztíttatásra vinnie. ((Bocs!))
2009. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem! Erről nem szeretnék vitát nyitni!
2009. okt. 1. 15:40
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell bunkóskodni! Ha nem tudtok normálisan válaszolni minek írtok? Senkinek semmi köze hozzá, hogy miért akarok magán orvoshoz menni!
2009. okt. 1. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha te magánorvosi rendelésre akarsz menni az a te szíved joga. Szerintem a doki kezébe add. Jobban jársz. Egyszer voltam és én a dokinak adtam.29/N.
2009. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát a vizsgálat végén kérdezd meg hogy doktor úr mivel tartozom.MEg egy csomó helyen ki is szokták írni.

Az meg tényleg nem tartozik senkire,hogy nem kórházba jár dokihoz.Én se oda járok miután úgy bántak velem mint egy útszéli ku...vával,mert lett egy gombás fertőzésem.Megjegyzem a férjem is ott volt velem és ennek ellenére.A privibe legalább tudom hogy fizetek de ilyenre nem kell számítanom.

2009. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
első vagyok basszus én csak kérdeztem hogy képbn vagy-e mert képzeld vannak itt olyan idióták akik nem tudják hogy a kórházban nem kell fizetni a nőgyógyászért! kössz ezeknek az idiótáknak hogy lepontoztak!
2009. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha priváthoz akar menni elég valószínű hogy nem felel meg neki.
2009. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam úgy, hogy "magán"!Nem a kórházba magyarul! Arról már nem tehetek, hogy nem tudod értelmezni a kérdést!
2009. okt. 1. 16:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!