Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan iratsak fel fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan iratsak fel fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Gyermek nőgyógyász feltud nekem iratni? Elmentem az sztk-ba és ott elküldtek mivel még nem múltam el 16, voltam már nőgyógyáznál magánklinikán és ott feltudnék iratnék viszont ott elég drága lenne az egész folyamat. Milyen lehetőségem van? L/15 ( 1 hónap múlva 16)

2013. máj. 14. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolod, hogy okkal nem írhatnak fel 16 alatt?
2013. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Csonti95 xD válasza:
69%
"iraTsak" Aranyos.. :D
2013. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal
2013. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég,hogy 15 évesen szexelsz de még azt fogamzásgátlót is akarsz szedni,hogy nyugodt szívvel beléd élvezzenek?
2013. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még a szervezeted, a tested fejlődésben van, nagyon nagy hülyeség lenne fogamzásgátlót szedned ilyen idős korodban... Jól írták, nem ok nélkül nem írnak fel 16 éves kor alatt. Anyud mit szól a dologhoz? Nekem ennyi idősen tutira nem engedték volna...
2013. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
58%-nál tartok. Egyfolytában valaki le lájkol. Ki akar közösíteni!!! Segítség!!
2013. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert még kislány vagy ahhoz, hogy már most külső hormonnal bombázd a szervezeted. Még a szexre is túl fiatal vagy, hova kapkodnak a tinik mostanában? O.O
2013. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jajj istenem, attól, hogy megpróbáljátok lebeszélni a bogyóról (egyébként egyet értek, tényleg túl fiatal), ha a szexen jár az esze, úgyis szexelni fog, max. majd védekezés nélkül... A fog.gátló legalább "csak" a hormonrendszerét zavarhatja meg, egy abortusz után viszont lehet, hogy soha nem lesz gyereke, amit szerintem kellemetlenebb és hosszadalmasabb lenne feldolgozni.
2013. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt felettébb furcsállom, hogy pont a magánklinikán írnák fel a bogyót, és nem fordítva... Az sztk-nál szoktak tojni a páciens fejére és mindenére és szó szerint rá se nézve kiadni a receptet...
2013. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt mindenki elítélne nem csak szex miatt kéne persze az a fő mivel már volt olyan szerencsénk hogy kiszakadt a óvszer de szerencsére volt esemény utáni tablettám de azt csak évi max 2szer lehet beadni igy is teljesen kikészültem tőle, a másik ok h 8 napig tart a menstruációm és kicsit már unom ezzel meg lerövidülne. Anyum is támogatja az ötletet hogy szedjek fogamzásgátlót de ő se tudja hol van lehetőségem felíratni
2013. máj. 16. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!