Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon aggódom, hogy valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aggódom, hogy valami baj lehet? Fogamzasgatlo kihagyas?

Figyelt kérdés
Belara fogamzasgatlot szedek,es tegnap véletlenul kihagytam egy szemet. Ma vettem észre,mikor be kellett vennem a mait. Bevettem a tegnapit és a mait is,nem is aggodnek,ha tegnap este nem kerult volna sor aktusra. mivel nem tudtam,hogy kihagytam egy szemet,ezert nem volt sem megszakitasos modszer,sem kiegeszito vedekezes. még 5 napig kell szednem a tablettat a 7napos szunetig. hagyjak 7napos szunetet? Nagy az esely,hogy terhes lettem? nagyon szegyenlem magam,hogy ilyen felelotlen voltam,nem jellemzo ram... A legfontosabb,hogy kell kiegeszito vedekezes? Ugy nem elég,ha megszakitsos modszert hasznalunk ezutan? Ovszert nem szeretnek hasznalni,nagyon kidörzsöl,probaltunk sok fajtat és sikositot is,de hiaba
2013. máj. 13. 16:35
 1/2 A kérdező kommentje:

12 órán belül van: a kimaradt tablettát mielőbb pótolni kell, és a gyógyszert szedje tovább.

12-24 óra között van: a kimaradt tablettát mielőbb pótolni kell, és a gyógyszert szedje tovább.

24-48 óra között van: amennyiben nincs vérzés, akkor a a kimaradt tablettát nem kell pótolni, a gyógyszert szedje tovább; kiegészítő védekezésre van szükség!



Találtam ilyet....és gondolom én a 12-24 oraba tartozom,mert a vasarnapi tablettatol (amit nem vettem be) onnantol kell szamitani a kihagyas idejet..és akkor 24 oraba meg beleferek

2013. máj. 13. 16:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Esélyes,csinálj tesztet!
2013. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!