Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után véd a Femoden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után véd a Femoden fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Ma kezdem el szedni!17 éves vagyok és előtte sosem szedtem orális fogamzásgátlót!!!
2009. szept. 30. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a betegtajekoztatoban le van irva. van amelyik az első naptol. de ezt el kell olvasni. az orvos nem magyarazta el?
2009. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz rá válasszolni akkor lépj tovább!Bizonyára volt okom arra, hogy kiirtam és nincs egy karnyújtásra tőlem a tájékoztató!köszi!
2009. szept. 30. 17:42
 3/13 anonim ***** válasza:
a legtöbb az első szemtől véd. minden esetre az első honapban még legyen ovszer. amugy erre az orvos tud valaszolni, mert elég ritka fogamzasgatlo ez amit te szedsz.
2009. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


sokaig tartott volna rakeresni? nem itt masokat szidni, akik probalnak valaszolni.

2009. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ott csak a kiszereléseket és az árakat írja de köszike!
2009. szept. 30. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:
ha lejjebb görgetsz ott az egész betegtájékoztató...
2009. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Itt a lényeg belőle ami neked kell:


Az első csomag Femoden

- Ha a megelőző hónapban nem szedett hormonális fogamzásgátlót:

A menstruációs ciklus (vagyis a havi vérzés) első napján kezdje el a Femoden szedését; a csomagoláson a hét aktuális napjának nevével megjelölt bevont tablettát vegye be (ha például pénteken jelentkezett a havi vérzés, a "Péntek" feliratú tablettát válassza). Ezt követően a hét napjainak sorrendjében haladva szedje a gyógyszert. A ciklus 2.-5. napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (barrier-elvű) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell.

2009. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet nem kéne anyuci fogigátlóját ellopni és akkor lenne betegtájékoztatód...
2009. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ajjj ettől tartottam....nem tőle van!Okostojás :)
2009. szept. 30. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért emelted ki a kérdést, hiszen ott van már a válasz...belinkeltem neked a betegtájékoztatóból a számodra lényeges részt. Ennél többet szerintem senki se tud segíteni.
2009. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!