Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elutaztam és elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutaztam és elfelejtettem elvinni a fogamzásgátlómat, mivel nagyon kellett sietni a buszhoz! Ma megjött. Elkezdjem az új levelet?

Figyelt kérdés
pénteken elutaztam és akkor nem vettem be este a gyógyszert,szombaton sem és vasárnapra megjött. elkezdjem ma az új levelet?? légyszi segítsetek!

2013. máj. 5. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Éppen elfogyott volna a régi levél?


23/N

2013. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha mondjuk már csak 2-3 szem lenne a régi levélből akkor már szerintem nem zavarnám a testem össze, hanem akkor most már megtartanám a 7 napos szünetet. Ha még azért van az előző levélből bőven akkor a tájékoztató által leírtak szerint szedd tovább. Természetesen a kiegészítő védekezésről ne feledkezz meg.


23/N

2013. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem,még van 9 szem...
2013. máj. 5. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Hááát, én szerintem a helyedben végig szedném akkor a megszokott módon.


23/N

2013. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!