Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyászom Zoely fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyászom Zoely fogamzásgátlót írt fel. Erről kérdeznék?

Figyelt kérdés

1, A betegtájékoztatóban az van, hogy azonnal hat és nem kell kiegészítő fogamzásgátló módszert használni. Ez így van?

2, Mikor az üres tablettákat szedem és meg kell jönnie, élhetek nemi életet? Én úgy gondolom nem, csak tudni szeretném.


2013. ápr. 27. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NE SZEDJ ZOELY-t!!!!!!!! Nekem nagyon nem vált be... gyűlöltem
2013. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves második: meeert? :O
2013. ápr. 27. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
A legszarabb fogamzásgátló a Zoely!
2013. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A második vagyok... nos leírom a tüneteimet amit a rövid 3 hónapos pályafutása alatt okozott nálam a zoely

1.) rengeteg ragya

2.) durva hangulatváltozások

3.) a hüvelyem szárazsága a sivatagéval vetekedett

4.) kb elfelejtettem a libidó szó jelentését mert annyira nem volt semmi...


Szóval ha jót akarsz inkább másikat kérsz

2013. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moni26 válasza:
Én most kezdtem második levelet, és a ragya-nálam is jelentkezik durván, előtte sosem!
2013. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem meg ne mondj másoknak olyat hogy ne szedje, mert mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Nekem semmi bajom nincs tőle (lekopogom). Nyugodtan kezdd el szedni és ha a harmadik levél végén is borzalmasak a tünetek, menj el dokihoz. A kérdéseidre a válasz pedig benne van a betegtájékoztatóban.
2013. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

sajnos, nekem sem vált be...

a tüneteim ugyanazok mint az előttem szólónak...

csúnya pattanások

hasfájás

menstruáció kimaradás, vagy max.1-2 napos(ami nem egészséges)

hüvelyi szárazság

depresszió

lehet hogy mindenki máshogy reagál, de már rengeteg lánytól hallottam vissza, ezeket a panaszokat, gondolom ez már nem véletlen

2013. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát én most szeretnék az előttem hangzottakra rácáfolni. nekem tökéletesen bevált ez a gyógyszer. ez az első amit szedek és már a harmadik levélnél tartok. igaz kicsi hangulatváltozásaim voltak az első levélnél de nem volt vészes. hamar elmúlt. a menstruációm a 3. -4. placebo tablettánál jelentkezett. és kb 4 napig tartott. és ez az előző két hónapban tökéletesen napra pontosan történt. :) a betegtájékoztatóban azt írták azonnal hat, nem írták volna bele ha nem így lenne. mondjuk mi vártunk egy hetet hogy a szervezetem tudjon a gyógyszerhez alkalmazkodni, ami nem is olyna vészes ha belegondolsz, mert ha a mentruációd első napján kezded el szedni ahogy az ajánlott, akkor kb négy napig úgyis ki kell bírni utána pedig a felelőség is csak rávisz még arra a pár napra. az én véleményem szerint sem kellene nemi életet élni az üres tabletták alatt. :)
2013. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!