Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Közel 7 éve szedek folyamatosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 7 éve szedek folyamatosan fogamzásgátlót. Tegnap előtt kihagytam, azóta 4-5 aktusom volt párommal. Szerintetek mekkora esélye van a terhességnek? (szeretnénk babát)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnétek babát akkor minek szeded???Nem csak te szeretnéd azt a babát?
2013. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttünk közösen, hogy abbahagyom. Arra vagyok kiváncsi, hogy mik az esélyeim? Áltassam v ne áltassam magam?
2013. ápr. 16. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne stresszeljetek ezen, csak csináljátok, egyszer csak úgyis összejön. :-) Sok sikert és egészséges babát kívánok. :-)
2013. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
ez marhaság, ha gyereket akarsz minek szeded, a másik éppen akkor nem kell sűrűn csinálni, mert megfelelő sperma szám is kéne hozzá, a gyógyszer után azt se tudod megjönne-e rendesen a menstruációd, főleg ha ilyen sokáig szedted
2013. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ivilicious ***** válasza:
majd jön,ha jönnie kell, ne stresszeljetek...sztem kell egy jó idő, mire kiürül a szervezetedből teljesen
2013. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem úgy ukk mukk fukk kellene abbahagyni a gyógyszert.Ha tervezitek a babát akkor se.Véleményem szerint jobb lett volna ha most végigszeded,megjön és utána nem kezded el.Kellene kis tisztulást hagyni a szervezetednek.Jó lenne az neked ha valami károsodás érné a picit a gyógyszer miatt?De ez az én véleményem és le lehet pontozni!
2013. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Minimum 3 hónapot mondanak, hogy hagyjon időt az ember a tabletta bevétele után. Komoly gondjai lehetnek a picinek, ha még van a szervezetedben (és ha 7 évig rendszeresen szedted, utána meg 2 napig nem, akkor igenis van még benned, gondolj csak a 7 napos szünetre), szóval szerintem egyelőre még inkább másféle módon védekezzetek. Ha 7 évet kibírtatok, akkor most nyugodtan kivárhattok még 3-6 hónapot, a pici egészsége érdekében.

Sok sikert! :)

2013. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az elöttem íróval.Ha így gondolkodnának az emberek akkor fele ennyi beteg gyerek lenne a földön!!!
2013. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!