Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A menstruációm után pár nappal vettem be esemény utáni tablettát,rá 5 napra megjött,rendesen véreztem,olyan volt,mint egy normális menstruáció.Aztán amikor tényleg meg kellett volna jönnie 12 napot késett(bár szerintem az idegeskedés miatt is),első két nap normális volt a vérzés(élénk piros és a mennyisége is annyi volt,mint amennyi szokott),harmadik nap már kicsit barnás és most negyedik nap már semmi..
2013. ápr. 12. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Gondolj bele! Olyan dózisú hormont juttattál be a szervezetedbe, hogy nem kell meglepődni ilyenen, hogy késik, nem jön meg, stb. Ne aggódj!
2013. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
normalis. Most sok lany ismerösömnek kesik, szerintem a tavasz/hideg miatt.
2013. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Aztán amikor tényleg meg kellett volna jönnie 12 napot késett"


Nem késhetett 12 napot, mert nincs mihez képest késnie. Ez nagyon durva beavatkozás, mindent felborít. A korábbi mensikhez nem tudsz viszonyítani, mert a megszokott rend teljesen felborult. (méhnyálkahártya megvastagszik, peteérés, nem termékenyül meg, leválik, kilökődik...)


Ez olyan dolog, hogy majd akkor jön meg, ha ismét helyreálltak a dolgok, megért egy petesejt, de nem termékenyült meg, az időpontot meg nem tudod, mert fogalmad sincs, mikor mi történik. (kb hasonló, mint szülés után: hiába jött meg anno 20-án, most fogalmad sincs, mikor állnak helyre a dolgok)

2013. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!