Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az állandó idegeskedéstől is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az állandó idegeskedéstől is késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Március első hetében menstruáltam.Rá két napra lefeküdtem a barátommal,de történt egy kis baleset.. sajnos.25 órára rá bevettem az esemény utáni tablettát,amit nem nőgyógyász írt fel,hanem kiadtak a gyógyszertárban.

[link]

Ezután 5 nappal(gondolom a tabletta mellékhatásaként) ismét megjött,5 napig tartott és rendesen véreztem.

Most viszont április 8 és még mindig semmi.. Folyton idegeskedek,mindig ez jár a fejemben,hogy vajon miért nem jött még meg,mi lehet a gond,vajon terhes vagyok-e,hatott-e a gyógyszer..

Most nagyszüleimnél vagyok pár napig és addig nem tudok tesztet sem venni..

Amúgy egy hete nagyon fájnak a melleim.

Szerintetek?


2013. ápr. 8. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
igen a folytonos stressz is kiválthatja
2013. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is sztesszeltem 3 hete mert mukanélküli voltam és idegesített ez a helyzet meg még az hogy pályáztam egy állásra és hogy sikerül-e nekem, meg még az exem is csesztetett hogy mikor dolgozok már, olyan szinten ideges voltam hogy hányingerem volt és hasmenésem....Nekem március 30-án kellett volna megjönnie és nem jött azóta sem, vettem én is tesztet, teszteltem is 30-án, meg most 2-án de negatív lett mind 2. Úgyhogy kizárt a terhesség, de a stressz nagyon felborítja az ember szervezetét, lásd nekem se jött meg, meg a gyomromra is ráment...mivel időben vetted be a 72 órásat nagy baj nem lehet, te megtettél mindent, amit lehetett, de önellenörzésre javasolom vagyél majd egy tesztet. Szorítok hogy ne legyen baj. Puszi L/23
2013. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2013. ápr. 8. 08:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a stressz lehet kiváltója ennek.
2013. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megnyugodhatsz, több mint valószinü, hogy nem vagy teherbe esve. A stressz pedig késlelteti.

20F

2013. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!