Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ha még nem szedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha még nem szedtek fogamzásgátlót, de már kívánjátok a párotokat, csak óvszerrel lemernétek feküdni vele?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 21:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem szakad olyan konnyen, csak vigyázni kell rá...

mi 6 éve használjuk, még sosem volt ilyen gond.

2009. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem mertem. Bár nálunk tapasztalatlan volt a pasi is, mert mindkettőnknek az volt az első. Én jobbnak láttam így tabival.
2009. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Használat után le tudod ellenőrizni az óvszert. Fel kell fújni, aztán kicsit összenyomni, hogy jön-e belőle a levegő. Mint egy lufit. Ha nem, akkor semmi gond. Ha igen, akkor kiszakadt. Akkor vegyél be eseményutánit. Hozzáteszem, nekem kb. 8 év alatt egyszer sem szakadt ki. Csak normálisan használd, olvasd el a használati utasítást, miután felhúztad, nyomd kicsit össze a végén található spermazsákot, hogy kimenjen belőle a levegő. Akkor tuti nem szakad ki.
2009. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem szedek tablettát,mi mindig óvszerrel védekezünk.

Még sosem szakadt ki,semmi aggodalmunk nem származott ebből.

Csak helyesen kell feltenni,és a végén megnézni,hogy minden stimmel-e :-)


Egyébként nem is értem egyesek hogy tudják kiszakítani..

Egyszer elkezdtünk tölteni egy gumit vízzel,és óriásira növekedett,és még akkor sem szakadt ki.Elég jól bírja tehát az anyaga a tágulást,feszülést.


Jó,azért ne egy 200 forintos óvszert vegyetek! :-)


18/L

2009. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát gondolom ne fogjátok úgy csinálni mint a nyulak,meg ha ugy csináljátok akkor se szakad ki az olyan könnyen én megpfobáltam felhuzni a kezemre és a vállamig feljött akk se szakadt ki,a haverom a fejére hózta fel,és nem szakadt ki.De ha annyira nem bízol benne, vegyél 1db.cotton gumit és próbáld meg elszakítani! Am meg nekünk se szakad ki eddig a párommal meg ne szóljam!!
2009. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!