Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexelhetek óvszerral ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelhetek óvszerral ha a fitymam a makkon van?

Figyelt kérdés
Pontos választ várnék..!
2013. ápr. 7. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szexelhetsz maximum nem fogod érezni mert a kohéziós erő miatt nem fog hátracsúszni és így alig jutsz majd ingerhez.
2013. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:
8%
Hogy a megelevenedett urjézusba van a fitymád a heréden? :O
2013. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A makk az nem a here!
2013. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Véletlen nincs fitymaszűkületed ?
2013. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De-de, az a helyzet állhat itt elő, amit Sünii mond.
2013. ápr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs,mert letudom huzni,csak sokkal kényelmesebb így,hogy nem teljesen húzódik le magátòl a fityma. Nem szakad ki az ovszer ha nem huzom le teljesen?
2013. ápr. 7. 00:41
 7/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom ez fitymaszűkület az fix

szerintem nem éreznél vele semmit és a gumi nem lenne jó a túlságosan hátrahúzott bőrre mert kidörzsöli az esetleg érzékeny bőrt a fityma alatt és a makk alatt

menj el urológiára és lehet fognak műtétet javasolni de nem biztos

2013. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Christian Death ***** válasza:
Nem is kell gumiovszer a fitymád helyettesiti azt, csak bekell madzaggal csomózni..
2013. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyi sületlenséget! :-)


Akár óvszert húzol, akár nem, szex előtt a fitymát le kell húzni a makkról. Ha nem tudod lehúzni, és úgy húzod rá az óvszert, és így akarsz szexelni, akkor szerintem sokat nem fogsz érezni, de én nem vagyok férfi, úgyhogy nem tudom, de szerintem ez hülyeség.


Menj el a legközelebbi Urológia szakrendelésre, nem kell beutaló. Ha valóban szűk a fitymád, akkor körül kell metélni.

2013. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!