Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményed arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, hogy nagyon drága minden fogamzásgátlási módszer?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 3. 14:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
26%
9-es: úgy, hogy ha nem vagy gazdag, akkor ne is d*gjál :)
2013. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
48%
nem vagyok gazdag, mégis d.gok:D bocsi, inkább szeretkezek.
2013. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Igen, elég költséges. De egy abortusz vagy egy gyerek eltartása még költségesebb. Aki ezt nem fogja fel, és a védekezésen akar spórolni, azt csak sajnálni tudom.. :) Nekem pl eszembe nem jutna az ár alapján választani védekezési módszert illetve fog.gátló tablettát.. Lenne 1000 ft-ért is három havi adag, de inkább kifizetem az 5000-et érte, minthogy taccsra vágjam magam.
2013. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
1-es én nyomtam egy pluszt neked :)
2013. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Pearl index

•Nincs fogamzásgátlás - 85

•Megszakításos védekezés - 35

•Naptár-módszer - 14-40

•Spermicidek - 5-20

•Méhszájsapka - 7-11

•Óvszer használata - 3-4

•Női óvszer - 1-5

•Pesszárium spermiciddel - 2-3

•Hőmérőzés - 0.5-3

•Injekció - 0.03-2

•Hormonális IUD - 0.05-0.1

•Fogamzásgátló tabletta 0.1-0.5

•Sterilizáció - 0.1-0.3

•Implantátum - 0


Implantátum itthon nem igazán elterjedt,áráról fogalmam nincs.

Sterilizáció azért nem kellene tizen-huszonévest sterilizálni.

Hormoninjekció ugyanott van ahol a tabi.

Hőmérőzni szerintem hülyeség,túl nagy a tévedés veszélye,nem együtt élőknél pedig elég érdekesen lehet megoldani.

Pesszárium még nem szült nőnek nem ajánlott.


A többi pedig már a pearl index szerint sem biztonságos,marad az óvszer és a tabi,ami alkalmas ténylegesen biztonságosan egy fiatalnak.

2013. ápr. 3. 15:19
 16/30 A kérdező kommentje:
Pharmatex...nem elég megbízható.
2013. ápr. 3. 15:20
 17/30 anonim ***** válasza:
akkor elmondanám neked, h naptármódszer+megszakitás, termékeny napokon pharmatex, és nem lettem terhes 2 éve. a tabletta viszont tönkretett.. mivel szexelek, és mivel felnőtt vagyok, ezért felvállalok bizonyos felelősséget a tetteimért, ez egy ilyen dolog, aki nem akar terhes lenni, az ne szexeljen.. vagy ha ennyire fél tőle..
2013. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
honnan veszed h a pharmatex nem megbizható? kombináljátok megszakitással, és akkor még az esetleges előváladékkal is elbánik(már ha abban egyáltalán vannak életképes spermiumok...)
2013. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Pesszárium miért ne lenne nem szült nőknek ajánlott? Az a spirál amire te gondolsz! Én is pesszáriumot használok évek óta, spermiciddel megbízhatóbb mint az óvszer és klasszisokkal olcsóbb is + nem érzi egyik fél sem ;-)
2013. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Nem kérek tanácsot,én jól elvagyok a fogamzágátló gyógyszerrel,mint írtam.


A kérdés a fiatalabbakra vonatkozik.

18-20 évesen nekem még be sem állt rendesen a mensesem.Azzal naptármódszerezz...


Pharmatexről nőgyógyász beszélt le,annak már túl nagy az esélye,hogy teherbe essek.

egy fiatalnál még a megszakitással együtt se jó,20 körüli fiú még nem tudja annyira visszafogni magát.

2013. ápr. 3. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!