Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett voltam vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett voltam vagy nem?

Figyelt kérdés
Az utolsó 2 szemet nem tudtam bevenni a fogamzásgátlómból, bizonyos okok miatt, és ugye nyílván való, hogy ez miatt két nappal előbb jött meg, ugyanúgy tartottam az egy hetes szünetet ahogy kell, és utána elkezdtem szedni újra..na most amióta elkezdtem szedni, éltem szexuális életet. Védett voltam ez idő alatt? ( mensi után)
2013. ápr. 1. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Jókor kérdezed
2013. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
neked nem mindegy mikor kérdezem ? :) ha nem a válaszra válaszolsz akkor ne is írj....
2013. ápr. 1. 14:56
 3/8 anonim válasza:

igen, védett voltál. Lehet vele játszani picit.

pl szokták hogy ha mondjuk vizsga jön, és nem akarja hogy pont meglegyen, akkor picit előbb hagyja abba a szedést 2-3 nappal ,így csúszik az egész. én is csináltam. Sőt azt is hogy legközelebb meg 2-3 nappal túlszedtem. akkor annyival később jött meg. (ez azoknál a fajtáknál működik és nem gond ahol minden bogyóba ugyanannyi hormon van, mert van olyan ha jól emlékszem aminél a bogyók sorrendje meg van határozva, ez esetben legalább 3 féle 1 levélen belül a bogyók színe)

Védett voltál mindenképp :)

2013. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem voltál védett, ha nem vártad meg, hogy beszedd a 7. tablettát is.


Rosszul mondja a 3-as, NEM lehet így játszani a tablettával.

Többet lehet bevenni (ahhoz, hogy eltold), kevesebbet nem!

2013. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de mensi után ugyanúgy normálisan szedtem ... és utána voltam együtt a barátommal.
2013. ápr. 1. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:

De hány nap után? Az új levél hányadik tablettája után feküdtetek le?


A két kimaradt szemmel együtt tartottál 7 nap szünetet?


Vagy összesen 2+7=9 nap telt el gyógyszer nélkül (=2 a kimaradás miatt és 7 a gyógyszerszünet miatt)?


Ha a levél végéről kihagyott tablettákkal együtt 7 napnál több telt el gyógyszerbevétel nélkül

(azaz mondjuk kihagytad a hétfő-keddit, majd megtartottad szerdától-keddig a szünetet és folytattad szerdán a következő levéllel),

akkor SE a szünetben, SE az új levél elején nem voltál védett.


Ebben az esetben a védelem csak az új levél 8. tablettájától indul újra.

2013. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

privát üzenetre:


Ebben az esetben jó eséllyel védett voltál.

2013. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szombat vasárnap lett volna az utolsó kettő... beleszámítottam a szombatot is a 7napos szünetben, azaz jövőhét szombaton kezdtem el szintén szedni, és vasárnap voltam együtt a barátommal.
2013. ápr. 1. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!