Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yangee fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yangee fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Most váltottam Yangee fogamzásgátlóra.Aki szed vagy szedett ilyen ossza meg tapasztalatait velem.Egyáltalán hogy kell kiejteni?
2013. márc. 31. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Jange úgy kell kiejteni :D én harmadik hónapja szedem. nincs rossz tapasztalatom. eddig biztonságosnak tűnik.
2013. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Major Roxanne ***** válasza:
En is 3 honapja szedem, az elso honapban pecsetelo verzes kisergetett minden nap, neha szurkalt a hasam. De ez a 2. honapra teljesen elmult. Meg vagyok vele elegedve, libidom tokeletes, a menzeszem is rendszeres es normalis. A kis mellekhatason kivul semmi mas rosszat nem tapasztaltam szoval csak ajanlani tudom.:D
2013. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ivilicious ***** válasza:
jangi és 1 éve szedem. előfordul sokszor köztes vérzés, pár csepp a két vérzés közt,de amúgy jó
2013. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!