Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » LifeStyle Skin vs LifeStyle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LifeStyle Skin vs LifeStyle Ultra thin vélemények?

Figyelt kérdés

Tudom próbáljam ki mind a kettőt, és döntsek. De gondoltam megkérdezem, hátha valaki rendelkezik tapasztalattal. Én nem rég kezdtem csak szexuális életet élni, de azok közül amit eddig kipróbáltam, egyikkel se élveztem a szexet, és most finomat fejeztem ki magamat. Számomra mind túl vastag volt, kényelmetlen, zavaró.

Ultra vékony kiszerelésben van az utolsó reményem, illetve ezt a Skin-t dicsérik még a neten, de bizonytalan vagyok...


2013. márc. 26. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Utóbbival védekeztünk fél éven át voltommal, semmi baja nem volt, nulla szakadás, pedig eléggé vadultunk. A pasinak minden ment mint a karikacsapás, nekem meg semmi különösebb érzésem nem volt az óvszertől, se jó se rossz irányba.
2013. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 first blood ***** válasza:
én lila durexel szoktam, az a thin verzió nekem az nem olyan rossz, de már sok félével próbáltam, persze a sima nyershez képest mindegyik rossz :D de ez nem olyan gáz legalábbis nekem
2013. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lila durex szar, szakad és nem "kényelmes". Mi Skin-t használunk, jóféle.:)
2013. márc. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az Ultra Thin-t használjuk, szuperül bevált, a barátomnak is és nekem is tetszik, semmi gond nincs vele :)
2013. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!