Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tabletta vényköteles e? Mennyi idő után kell bevenni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Az esemény utáni tabi ha jól tudom igen vényköteles. Az orvos írja fel. 72 órán belül kell bevenni. Szererncsére nekem nem kellett még ilyen. Inkább védekezek.
2009. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
vényköteles. fél évben egyszer lehet bevenni. ha elszakadt az óvszer utána 72 óráig vehető be különben terhes maradhatsz
2009. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy nődokinál vagy a körzetinél is ki lehet iratni??
2009. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de az engem is érdekelne h csak a nőgyógyász irhatja fel?
2009. szept. 18. 13:54
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor még ez a kérdés is ide tartozik h mikor a legvalószínűbb h teherbe esek?
2009. szept. 18. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Fél évben egyszer???????

A barátnőm félévig minden hétvégén beszedte (barátnője asszisztens), amikor a férje hazajött. A férj akart gyereket, befejeztette vele a gyógyszert. Csodálkozott is rendesen, hogy valami nagyon nem jól van...

Miért csak egyszer szabad? Még soha nem vettem be ilyent.

2009. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, csak nőgyógyász írja fel.

Teherbe bármikor eshetsz.A legtermékenyebb időszak a menszi első napjától számított11-18 nap,de ettől függetlenül is bármikor terhes maradhatsz.Mindenkinél máskor van peteérés.

2009. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
csak nőgyógyász írhatja fel, vényköteles, 72 órán belül az aktus után be kell venni, kb 5 rongy és egyáltalán nem biztos hogy megakadályozza a terhességet, csak jobb a semminél, úgyhogy célszerű inkább óvszert használni.
2009. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Minden hétvégén bevette? Akkor ne csodálkozzon, ha többet nem lehet gyereke! Ez nem erre van kitalálta.. teljesen felborítja az ember hormonháztartását még fél évente is.

Ezen kívül heti 5000 Ft.. minimum, attól függ milyen fajta.


Szerintem nem ezt szedte, vagy aki felírta neki, az nagyon hülye volt.

2009. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én már sajnos vettem barátnömnek mert felcsuszott a gumi..és simán patikában vagyis gyogyszertérban lehet kérni...persze én szlovákiábol irok igy magyarba nem tudom hogy adnak-e
2009. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!