Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elővigyázatos vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RedHorse kérdése:

Elővigyázatos vagyok, de aggódom. Milyen okai lehetnek a menstruáció kimaradásának?

Figyelt kérdés

A barátnőm aktív szexuális életet él velem. Még fiatal a szervezete, tizenéves.Védekezés során biztosra megyünk, óvszerrel csináljuk, és nem megyek el benne, mindig kihúzom. Utána a gumit is ellenőrzöm, és nincs második menet, hogy véletlen se maradjon sehol valamiféle váladék. Ennek ellenére a mostani menstruációja már két hete késik. Tavaly nyáron is volt ilyen, és akkor több hónapig nem jött meg, s már féltem hogy valami nagy baj történt. De a terhességi teszt negatív volt, és elment orvoshoz. Azt mondták neki ez természetes az ő korában, és még lehetnek ilyenek. Nem terhes.

És most megint remélhetőleg csak ez jött be, nem valami más.

Mennyi a leghosszabb idő, amennyi kimaradhat neki?

Mit lehetne tenni, hogy ne legyenek ilyen problémák, és ne hozzák a frászt rám, meg rá?

tavaly is nagyon belelovagoltam magam abba, hogy nekem annyi, és megtörtént a baj. Annak ellenére, hogy minden téren nagyon biztonságosak voltunk.


2013. márc. 25. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hormon probléma is vagy pajzsmirigy probléma is.De lehet hogy csak a serdülő kor miatt van ez.

Menjen el egy orvoshoz és mondja el hogy nem először fordult ez elő és kérje hogy vizsgálják ki.Nyugi nem ő az egyetlen aki ilyenben szenved. MInden rendben lesz.

2013. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4-es és 6-os válasz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Ehhez pedig: "Mit lehetne tenni, hogy ne legyenek ilyen problémák, és ne hozzák a frászt rám, meg rá?"


Megvárod, míg felnő és csak azután szexelsz vele.

Amíg tini, addig normális ha kimarad.

Ha felnő, akkor a hosszabb kimaradás már nem normális, kezelni kell (NEM fogamzásgátlóval! Mert tévhit, hogy az beállítja. Valójában leállítja, s ha valaki rendszertelen ciklussal kezdi el szedni, akkor nagyobb az esélye, hogy a tabletta elhagyása után problémái legyenek a teherbeeséssel.)

2013. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!