Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni? Magyarázat lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni? Magyarázat lent

Figyelt kérdés
Együtt voltam a barátommal pózt váltottunk észrevettük hogy kiszakad az óvszer de ekkor szakította teljesen át azonnal kivette ahogy kiszakadt kiszakadt az óvszer utána megnéztem volt rajta vér és egy kis fehér váladék, mennyi esélye annak hogy terhes legyek? 3 napja múlt el szóval peteérés még bőven messze van?KÉRLEK SEGÍTSETEK , akár eseményutánit is szerzek ha kell ! FONTOS
2013. márc. 23. 19:58
 1/8 anonim válasza:

Menj el orvoshoz, írass 72 órásat az a legokosabb és legbiztonságosabb. Nincs semmi baj, nincs nagy esélye, de a minimumot sem szabad megengedni, ha nem akartok babát.

Nem baj hogy messze van a peteérésed az ördög nem alszik. Sok embernek megbolondulhat a teste és érik előtte is petesejt, sőt még nagy orgazmus is okozhat spontán kilökődést.

2013. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyha reggel iratok fel es veszem be annak meg vab ertelme ?
2013. márc. 23. 20:59
 3/8 anonim válasza:
Ma történt? Akkor persze, 72 órán belül van értelme. Nyugodtan menj oda, előfordul az ilyesmi. Esetleg kérdezz rá milyen mellékhatásai lehetnek, émelygés, szédülés és mi a normális ilyenkor. Mikor jön meg utána kb. Jó ezeket tisztázni.Rá van írva hogy vedd be, de hallottam olyat hogy a doki egyszerre vetette be a 2 tabit amikor már a 3. napon járt a lány. De létezik 1 és 2 tabis is. Kérdezz meg mindent ami érdekel nyugodtan.
2013. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazabol baratom nem ment el szoval sperma nem volt ott akkor is erdemes bevenni ?
2013. márc. 23. 21:23
 5/8 anonim válasza:
elmenni orvoshoz érdemes, én elmennék, megkérdezném tőle, mert előcseppek meg ilyesmi , tudom abban szinte nincs, de pár kósza katona lehet benne. azt tudom mondani hogy egyik ismerősöm elment akkor és megkérdezte, írt neki, hogy megnyugtassa, ő pedig bevette, mert félt a háthától
2013. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor hova kell menni ?
2013. márc. 23. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nem kellett szerencsére, de ha jól tudom bármelyik kórházban felírják.
2013. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha most akarsz menni akkor nőgyógyászat ügyeletre, sztem bármelyik kórházban van, de nézz utána neten ha több helyen is lehet. Ha holnap reggel akkor a nőgyógyászatra vagy a te nőgyógyászodhoz. De a nőgyógyászat sztk alapon ingyenes.
2013. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!