Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elszakadt a gumi és belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakadt a gumi és belém élvezett (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szombat este együtt voltam a barátommal és megtörtént a baj, csak szeretkezés után vettük észre hogy kiszakadt a gumi és elment belém. Másnap elmentünk és felirattam magamnak egy esemény utánit (Rigesoft), amit kb. a szeretkezésünk után 12 órával be is vettem, majd 12 órára rá a másik bogyót is. Ez tulajdonképpen a kisebb baj. Pár hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését és állandóan fáradtnak éreztem magam, hangulatingadozásaim voltak, rendszertelen volt a mensim is. Erre a nőgyógyászom felírt egy olyan gyógyszert ami elvileg meghozza a rendes menstruációmat és akkor tiszta lappal indulok. Na most éppen ez a vérzésem lenne esedékes, pár napot már késik is és ilyenkor becsúszott a gumis dolog... gondolom mindkettő frankón tönkre vágja a hormonháztartásomat... Ilyen körülmények között mennyire tartjátok valószínűnek hogy terhes lehetek? Tudom, hülyék voltunk, de próbáljatok meg normális válaszokat adni. köszi.


2013. márc. 18. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudhatnánk?... Mivel bevetted azt a tabit, az elvileg X%-ban leviszi a dolgot... Ennyi, azt meg te is tudod.
2013. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy az vagy. De amit itt leírtál, azt elvileg elmondtad a nőgyógyásznak is, amikor az eseményutánit felírattad. Ha pedig így volt, akkor elvileg elmondta volna, ha valami extra dologra számítani kell.


Általános tanács: Komoly dolgokról ne az interneten kérdezz idegeneket, hanem azért van az orvos. Nem kell szégyellni magad előtt, ezer hasonló esettel találkozott már, meg még ennél kutyábbakkal is.

2013. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem nem lesz terhesség. de vagy 2 hét csuszásra számolj a mensiddel ahogy te irtad :D 72 orás tabletta miatt. tapasztalat
2013. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég kicsi rá az esély, gyakorlatilag nulla.

Nem voltatok hülyék szerintem, ez érett viselkedés. Baleset történt, de nem ültetek ölbetett kézzel, volt B-terv, és végrehajtottátok. Szorítok, hogy minden rendben legyen! :)

2013. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen én is pont erre számítok hogy most még jobban eltolódik a mensim. Csak ilyenkor nem tudja az ember hogy mi miatt nem jöhet meg..minden esetre veszek majd tesztet is.
2013. márc. 18. 19:33
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem a nőgyógyászomnál írattam fel az esemény utánit, hanem az orvosi ügyeletre mentem mert vasárnap volt és a dokim pont nem is tartózkodott az országban hétvégén. Az ügyeleten viszont azt mondta az orvos hogy 1 héten belül meg kellene jönnie a vérzésnek, mert ha nem akkor irány a nődoki. De akkor ezek szerint simán számíthatok arra hogy több mint egy hetet is késik.


Bocsi amúgy, biztos csak én parázok rá jobban az egészre :)

2013. márc. 18. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!