Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol tudok venni nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok venni nagyobb kiszerelésű óvszert?

Figyelt kérdés
Jelenleg durex love ot veszek ami 3+1db os 750ft ért. Ettől lehet nagyobb kiszerelésűt venni? Mert csak jobb megvenni több darabot olcsóbban mint mindig venni ezt a 4db ost. Csak a rossmannba nemigazán láttam ettől nagyobbat ha jól emlékszem.

#Durex #òvszer #durex love
2013. márc. 14. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
12 darabos olyan 2200.- korul van:)) rossmannban is van:)
2013. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
A Metro-ban lehet venni akár raklapos kiszereléssel is, de ha ennyire sokat akarsz d*gni, és a bnődnek sincs ellene kifogása akkor javaslom a fogit és az aktus is természetesebb lesz
2013. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 csak a lány "hormonháztartása" nem
2013. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. Válaszadó. Kösz az infót de ahogy számolom ár érték arányban nem csökken az ára attól hogy több darabos :/ Kár pedig. 2. Válaszadó. Lol Hát majd lehet rátér meg odébb meg igaza van a 3. nak nem annyira egészséges dolog.
2013. márc. 14. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-90 Ft körüli a legjobb ár, keress rá a neten, TeszVeszen is van több fajta, és a Lidl-ben 12 db-os van 800 Ft körül, és van egy gyógyszertári márka is ekörül, az is 12-es. Azt hiszem, a szavatossága 3-4 év lehet, szóval nem érdemes beruházni 1000 db-osba, ha nem tudod, milyen élettartamú lesz a kapcsolat, mert esetleg felét se használod el, mire már lejár.
2013. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én eperke boltjából vettem a vaterán. Ott durexet kb 90-100ft/db ért megkapod ami nagyon jó ár. 2000ft 20db de van olcsóbb is típustól függ.
2013. jún. 5. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!