Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a tablettát, mégis együtt voltunk. Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
4 hónapja szedek Lindynette 20 fogamzásgátlót. A 4. levelet kedden kezdtem el. Ugyanazon a héten pénteken délután elfelejtettem bevenni a tablettát, de másnap reggel együtt voltunk a párommal. Szörnyű volt mert pont "abban" a pillanatban jutott eszembe. Bár lehet nem kellett volna, de közvetlenül utána pótoltam az előző adagot. Párom édesanyja próbált megnyugtatni, hogy vele is előfordult már, és különben sem volt peteérésem... Mégis szörnyen ideges vagyok...
2008. jún. 9. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
De, lehetsz terhes. Bár nem túl valószínű. Ha nem jön meg, vegyél tesztet.
2008. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2008. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amikor potoltad, már tullépted a 12 órát??mert abba még belefér. Én azt javaslom, most legalább 7 napig máshogy is a biztonság kedvéért, azt hiszem a tájékoztatóban is ez van, én is ezt szedem.
2008. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elmondottakból nem túl valószínű, hogy terhes lennél, ha meg akarsz nyugodni, menj el egy nőgyógyászoz!

A fogamzásgátlók viszont elég durva hormonkészítmények, össze-visza szedésük komoly mellékhatásokkal is járhat, így inkább tartsd be a használati utasítást! Amúgy pedig ne aggódj!

2008. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként rendesen szeded, ne aggódj, minimális esélye van hogy terhes vagy, szinte ugyanannyi mintha rendesen beszedted volna. Nekem egy előadáson azt mondták a mai tabik havonta 1-2szer 72 óra csúszással inkább hányingert mint terhességet okoznak.
2008. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Azóta megnyugodtam! Szerencsére minden rendben van!
2008. jún. 17. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!