Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? Fontos!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Fontos!

Figyelt kérdés
Szedem kb egy éve a fogamzásgátlót. Pénteken együtt voltam a barátommal, és belém ment. Este mikor be akartam venni a fogamzásgátlót, észrevettem, hogy a csütörtökit elfelejtettm.. Nagyon megijedtem, és bekaptam mindkettőt. Ilyen sose fordult még elő velem, hogy kimaradt egy.. Beszéltem pár barátnőmmel, elvileg védve voltam, csak azt rontottam el, hogy egymás után kettőt vettem be. De ez csak a következő napokba vagy hetekbe kavart be, visszafelé nem,.igaz? Aki volt már ilyen helyzetbe kérem segítsen, mit csináljak!

2013. márc. 9. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha a fogamzásgátlóval lehetne időt utazni, azt hiszem sokkal többen használnák. Hogy kavart volna be visszafelé?
2013. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
betegtájékoztató?? első második vagy harmadik hétben vagy a ciklusodban?
2013. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
3.
2013. márc. 9. 07:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, valóban azzal rontottad el, hogy egyszerre két szemet kapkodtál be. Olvass utána a betegtájékoztatóban, biztosan írnak ilyen esetre is valamit. Ha nem, akkor pedig hívd fel a nőgyógyászodat, hogy ezesetben mi a teendó (pl. kiegészítő védekezés egy ideig), ő biztosan többet tud segíteni, mint mi itt. :)
2013. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. márc. 9. 12:05
 6/10 anonim ***** válasza:
ha a harmadik héten vagy akkor nem szabad szünetet hagyni, hanem egyből tovább kell szedni a következő csomit és akkor nem lesz semmi.l
2013. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha már nem szedtem 3 napig? Még nem jött meg, de kb csütörtökön szokott.
2013. márc. 13. 06:32
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor már mindegy. reménykedj benne hogy megjön.
2013. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ha nem? Akkor mit csináljak?
2013. márc. 14. 06:59
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjött:) Köszi a válaszokat!
2013. márc. 14. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!