Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee szedők mikortól nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee szedők mikortól nem védekeztetek?

Figyelt kérdés

betegtájékoztató szerint 1 szemtől véd ha a ciklus első napján kezded. 14 szemnél tartok és tegnap nem védekeztünk párommal, volt már aki ilyenkor baj történt rendes szedésnél??

vagy jobb ha elmegyek 72órásért elmegyek??



2013. márc. 7. 07:56
 1/6 ivilicious ***** válasza:
nekem mikor már elmúlt a vérzés 5.-6. napon, már nyomattuk :D semmi baj nem lett
2013. márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :):) hát én parás vagyok eléggé,dokim is csak h levan írva úgy van... meg hát két napja múlt el a barnás folyás eddig azzal szenvedtem:D:D
2013. márc. 7. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy bevettem az első szemet, kb már rögtön csináltuk is. :D Nem lett baj azóta se, ez már 1 éve így megy. Arra figyelj, hogy ha hasmenésed van, hánysz, akkor kell a kiegészítő védekezés!!! És ne igyál vízhajtó teákat. :)
2013. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:):) szerencsére ilyen mellékhatás még nem volt, zöld teázni szoktam de hát nem olvastam olyat h azt nem kéne... Bár elvben nehéz mellette fogyni de 3-4kiótól megakarok szabadulni:D:D
2013. márc. 7. 10:03
 5/6 ivilicious ***** válasza:
akkor inkább mozogj és válts az étrendeden,ne hashajtózz meg vízhajtózz. a zöld tea meg am csak antioxidánsokkal van tele és zsírt éget, nem múlik tőle a tabi hatása.
2013. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:):) hát én állandóan mozgok, amikor csak tehetem de napi 15 perc mozgás mindig, futás vagy zumba legjobb.. bár nem is akkora trgaédia, d eremélem ettől nem fogok hízni azért mozgok h véletlenül sem szeretnék:D:D
2013. márc. 7. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!