Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól véd terhesség után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól véd terhesség után az AZALIA nevű tabletta?

Figyelt kérdés

2. gyerekem szültem meg 4 hónapja. Szoptatok még így ezt írta fel a doki. Most sikerült kiváltanom és kb. 1 hete szedem. (még nem jött meg szülés óta így csak elkezdtem)


Mikortól véd a gyógyszer?


Ma reggel együtt voltunk


Köszönöm a válaszokat!


2013. márc. 2. 20:52
 1/2 anonim válasza:

Szia! Az én pici fiam már 7 hónapos.Mi már szülés után 3 héttel együtt voltunk. Nem vártuk meg az idejét. A dokim a szülés után 6 héttel a kötelező kontrollon már felírta az Azalia-t, és el kellett kezdenem szedni. Doki szerint 5 nap és védelmet ad. Menzeszem nekem sincs, de nem is lesz, amíg a pici kitartóan cicizik. Mondjuk mi már január eleje óta hozzátáplálunk és azóta sincs semmi. + sokan mondják, hogy amíg szoptat a kismama, addig nem lehet terhes. (Bár volt, aki teherbe esett, de ez ritka.)

Ha már 1 hete szeded, akkor szerintem nem lehet "baj". Ha pedig idáig is együtt voltatok, és nem lett semmi, akkor pedig jól védekezik a szervezeted. Ne aggódj.

2013. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. márc. 6. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!