Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehete baj vagy csak annyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehete baj vagy csak annyi hogy hamarabb elfogy egy nappal, es a kovetkezot egy nappal kesobb kell majd bevennem?

Figyelt kérdés
Bevettem este a gyogyszert de elfelejtettem es reggel 5 orakor azt hittem h nem vettem be es bevettem megeggyet, utana jottem ra hogy mar bevettem este, mindig rendesen szedtem csak most ejjel dolgoztam es faradtsag stb. nemtudom soha nem tortent ilyen. Semmi mellekhatasa nem volt. es ugyanugy ma este a megszokott oraba vegyem be nem?
2013. márc. 1. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Este vedd be rendesen a megszokott időben, és máskor figyelj picit jobban. Semmi extra nem fog történni, hamarabb fogy el mint szokott egy nappal.
2013. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és ne tarts 7 napnál több szünetet!!
2013. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen,figyelni fogok ezutan jobban,emlekeztetot fogok irni a telefonomba:)
2013. márc. 1. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!