Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon a gyógyszertől van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a gyógyszertől van barnás folyásom?

Figyelt kérdés

3 hónapig szedtem egy erős gyógyszert, most váltottam gyengébbre 1 hónapja kb. (jangeera).

2 nap múlva kell abbahagyni az első levelet, de már 2 napja fura, barnás folyásom van.

Nem viszket, nincs szaga, csak barna a színe. Pont nem voltam már együtt kb. 1 hete a párommal, szóval még csak meg sem dörzsölődhetett.

Nem hiszem, hogy összeszedtem valamit, mindig odafigyelek, és keveset járok olyan mosdóba, ahova mások is járnak.

Vagy esetleg az az oka, hogy sok kólát iszok??:D Na jó, ez hülyeség:D

Meddig várjak az orvosig?


2013. febr. 27. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem is tettem volna fel ezt a kérdést, hanem eltipliztem volna nőgyógyászhoz. Ő tutira tudja mi a probléma.
2013. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ivilicious ***** válasza:
én is jangeet szedek, tlejesen normális, nekem is előfordul ,ha elkezdem újra,ilyesmi
2013. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ivilicious ***** válasza:
nem állt be még a hormonod
2013. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, köztes pecsételés, talán nem neked való ez a tabletta
2013. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát persze, simán. Én semmit nem tudok szedni, mert mindentől volt valami bajom. Köztes vérzés, fejfájás, hányinger.
2013. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis nem mentem orvoshoz, de következő nap estére meg is jött, rendesen, úgyhogy szerintem ez valami elő-menstruáció lehetett (tudom, hogy nincs ilyen, ezt én találtam ki:D). Gondolom attól, hogy gyengébb gyógyszerre cseréltem (és persze a mrákája is más). Ha következőleg is lesz ilyen, persze felkeresem a dokit, de most úgy érzem, hogy jobb, hogy nem költöttem erre, mert szerintem ő is a gyógyszerre fogta volna.
2013. márc. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!