Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a fogamzásgátló injekció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a fogamzásgátló injekció?

Figyelt kérdés
Milyen alatta a mensi? Mennyibe kerül? Hány %-os? Ha terhes lesz valaki mellette károsítja a magzatot?
2013. febr. 24. 17:45
 1/5 Morzsa ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm azt mondta,hogy ezt az injekciót csak azoknak ajánlja a nőgyógyász aki már szült,és nem akar több gyereket.Ő a DEPO PROVERA 150/ml injekciót kapja 3 havonta,és sokkal olcsóbb,mint a gyógyszer.3 havonta szinte majdnem ugyanazon a napon adja be neki a nőgyógyász.És ez idő alatt nincs neki vérzése sem.Szerintem annyira nem buli ez az injekció.
2013. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyjából ezeket hallottam róla, amit az első válaszoló leírt. De van olyan ismerősöm (aki már szült), neki nem igazán jött be. Ha jól tudom tényleg nincs vérzés az időtartam alatt.
2013. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nekem már vannak gyerekeim, a harmadik pár héten belül megszületik. Több gyereket nem szeretnék, de azért ez tényleg durva, hogy nincs semmi vérzés alatta:(
2013. febr. 26. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben konzultálj az orvosoddal, hogy melyik fogamzásgátlószert ajánlja neked. Sok sikert a szüléshez és jó babázást kívánok! :)
2013. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. febr. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!